• Polski
  • Deutsch
  • English
Kategorie
Nowości
Polecamy
Promocje

Zwroty i wymiana

Towar zakupiony w sklepie Torebkolandia.pl mogą Państwo wymienić na inny rozmiar, fason lub zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wysłania przesyłki. 
Proszę pamiętać, że w przypadku kiedy produkt był używany lub został w jakimś sposób zniszczony, sklep może odmówić przyjęcia zwrotu.

Jak dokonać zwrotu?

Włóż oryginalnie zapakowany artykuł wraz z formularzem zwrotu do kartonu przeznaczonego do wysyłki. Możesz wykorzystać karton, w którym otrzymałeś zamówione artykuły. Jeżeli chcesz zwrócić w jednym kartonie produkty z więcej niż jednego zamówienia, pamiętaj aby zamieścić formularze zwrotu każdego z zamówień.


Przekaż w ustalonym terminie paczkę.


Zwrotu pieniędzy dokonujemy max.w ciągu 14 dni po otrzymaniu przesyłki zwrotnej. Forma zwrotu płatności zależy od metody płatności wybranej podczas składania zamówienia: W przypadku płatności przelewem, wartość zwracanych artykułów zostanie przelana na konto, z którego dokonano płatności. Jeżeli Twoje zamówienie zostało opłacone przelewem z konta, którego nie jesteś właścicielem to skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta i podaj numer Twojego rachunku bankowego. W przypadku płatności za pobraniem, wartość zwracanych artykułów zostanie przelana na konto, które nam podałeś. W przypadku płatności kartą kredytową, kwota zostanie przelana na konto Twojej karty kredytowej. W przypadku płatności PayPal kwota zostanie przelana na Twoje konto PayPal.
 
Korzystanie z sugerowanej procedury zwrotnej nie ogranicza w żaden sposób praw klienta do odstąpienia od umowy wynikających z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr 22, poz. 271).

Adres do zwrotów: Torebkolandia,
Świeradowska 47, 02-662 Warszawa

Kontynuuj
Koszyk
...jest pusty

Wybierz walutę:
Zobacz
Przechowalnia

Ilość produktów w przechowalni: 0

Zobacz

Kupony Rabatowe